Elektrotehničar
Program za zanimanje elektrotehničara omogućuje stjecanje znanja potrebnih za polaganje državne mature ( više razine) i nastavak školovanja na tehničkim i srodnim fakultetima i veleučilištima.

Program matematike i fizike posebno je prilagođen višoj razini državne mature i nastavku obrazovanja.

Onim učenicima koji žele nakon završetka školovanja početi raditi u struci, ovo obrazovanje omogućuje stjecanje širokog temeljnog obrazovanja iz područja elektrotehnike, ali i relativno brzo prilagođavanje poslovima tehničara u pojedinim područjima elektrotehnike. Kroz izborne i fakultativne programe stručnih sadržaja u 3. i 4. godini učenici mogu stjecati i uža stručna znanja iz pojedinih područja elektrotehnike i računalstva.

Učenici tijekom svojeg četverogodišnjeg obrazovanja koriste najsuvremeniju opremu iz područja računalstva, automatike i robotike primjenom CAD/ CAM tehnologije.

U trećem razredu učenici biraju jedan izbornih predmeta: Obnovljivi izvori,Tehničko crtanje u primjeni, Računalne mreže.